REGULAMIN WSPÓŁPRACY

REGULAMIN WSPÓŁPRACY  Gabinetu partnerskiego

1. Regulaminu Współpracy  Partnerskiej skierowany jest do osób powyżej 18 roku życia, które zawodowo zajmują się profesjonalną stylizacją brwi.
2. Organizatorem  jest Global Beauty Group Spółka Jawna z siedzibą w Katowicach, ul. Ściegiennego 2, 40-114 Katowice, NIP 8992802390.

3. Kontakt z Organizatorem możliwy jest poprzez pocztę elektroniczną kontakt@browcode.pl lub pod numerem telefonu 512248359

4.Proces weryfikacji. Status Gabinetu Partnerskiego mogą otrzymać Gabinety/ Salony / Działalność mobilna osób wykonujących zabiegi z zakresu profesjonalnej stylizacji brwi.

5. Zgłoszenie odbywa się poprzez formularz na stronie internetowej www.browcode.pl.
6. Po pozytywnej weryfikacji, uczestnik otrzyma umowę o współpracy partnerskiej – wypełnioną odeśle za pomocą poczty elektronicznej na adres kontakt@browcode.pl
7. Jeśli nie posiadasz zarejestrowanego konta na stronie browcode.pl – załóż konto, jest ono niezbędnym warunkiem składania zamówień w ramach programu współpracy.
8. Korzyści z udziału w programie partnerskim dla uczestnika:
– otrzymasz  certyfikat świadczący o akredytacji marki Brow Code Polska
– pojawisz się na stronie  www.browcode.pl w zakładce dedykowanej dla Gabinetów Partnerskich,
– otrzymasz rabat w wysokości 10% na zakupy browcode.pl, wydarzenia/ szkolenia. 10% rabat na zakupy obowiązuję zamówienia powyżej kwoty 500 zł/ brutto, nie dotyczy produktów objętych     promocją oraz kosztów wysyłki.
– masz możliwość używania logo marki w gabinecie i social mediach
– udział w wydarzeniach organizowanych dla Gabinetów Partnerskich

9. Warunki partnerskie obowiązują przez rok ( 12 miesięcy ) od dnia podpisania umowy o współpracy.
10. Gabinet partnerski zobowiązuje się do regularnych zakupów na kwotę  minimum 500 zł miesięcznie z częstotliwością minimum raz na trzy miesiące .  Brak realizacji zamówień będzie się wiązać z rozwiązaniem współpracy.

11. Gabinet Partnerski zobowiązuje się do promowania marki w swoich social mediach; oznaczając markę Brow Code Polska – prezentując zdjęcia swoich prac i stylizacji brwi. Eksponując produkty marki Brow Code.

Uczestnicząc w programie współpracy , akceptujesz regulamin i potwierdzasz, że rozumiesz politykę prywatności. Jeśli nie zgadzasz się , prosimy o kontakt z nami na e-mail na kontakt@browcode.pl , a usuniemy cię z Naszej współpracy Gabinetu Partnerskiego, lub odpowiemy na Twoje wątpliwości.