O nas

Brow Code jest australijską marką wiodącą prym w kategorii stylizacji brwi i rzęs od 2016. Jest obecna na rynkach Australii, USA, Wielkiej Brytanii, Holandii, Belgii, a teraz również Polski. Nasza rewolucyjna gama produktów, skupionych na tej dziedzinie branży beauty, została zaprojektowana w wysokich standardach jakości, przekraczających wymagania stylistów na całym świecie. Znajdziesz tutaj rewolucyjne produkty takie jak: Brow Tint, czy Brow Code Indus Valley Henna, wyniosą one farbowanie brwi w gabinecie na kompletnie inny wymiar. Uzyskasz świetny kolor bez zielonych odcieni, nawet w przypadku bardzo jasnych włosów. Hitem marki Brow Code jest także złoty wosk  Hot Wax do depilacji z ekstraktem z kwiatów japońskiej wiśni, ten twardy-bezspaskowy wosk pozwoli Ci na gładki zabieg bez podrażnień, ze 100% skutecznością. Idealne rozwiązanie dla delikatnych obszarów skóry

Brow Code jest wiodącą marką w kategorii stylizacji brwi i rzęs od 2016.  Nasza rewolucyjna gama produktów, skupionych na tej dziedzinie branży beauty, została zaprojektowana w wysokich standardach jakości, przekraczających wymagania stylistów na całym świecie.

Każdy z naszych profesjonalnych produktów został zaprojektowany, przetestowany i udoskonalony przez Melanie. Dlatego każda formuła zapewnia rezultaty wysokiej jakości oraz doskonały efekt zabiegowy. Każdy aspekt stylizacji brwi i rzęs został wyczerpująco stworzony przez Brow Code, styliści mogą zapewnić dzięki temu dużą gamę zabiegów oraz komplementarne usługi dla swoich klientów. Nasza linia PRO daje stylistom niesamowitą wartość zabiegową, zarówno podczas wizyty klienta w salonie, jak i w stylizacji domowej za pomocą produktów detalicznych. Naszą obsesją stało się zapewnienie Ci możliwości zachwycenia swoich klientów, za każdym razem dając im niesamowite rezultaty zabiegowe.

Globalne zapotrzebowanie na produkty Brow Code stale rosną, tak jak gama naszych produktów. Od farbki do brwi, brow henny, zestawu do laminacji brwi i rzęs oraz akcesoriów i kosmetyków do stylizacji. Brow Code stawia czoła wyzwaniu usługi end to end, czyli opieki w gabinecie, ale też domu klienta, dając mu możliwość stylizacji brwi wyselekcjonowanymi kosmetykami domowymi.

Podążamy za trendami dodając do nich niesamowitą wartosć i jakość. Produkty Brow Code to praca w profesjonalnych salonach stylizacji brwi i rzęs, ale także z gwiazdami takimi jak:  Desi PerkinsAnastasia Karanikolaou, Victoria Villarroel, Christine Quinn, Shani GrimmondEm DaviesShan Harris and Grace Piscopo, a to tylko kilka z nich. Brow Code dominuje scenę stylizacji brwi i rzęs na całym świecie, chcemy podzielić się tym również z Tobą, w Twoim salonie stylizacji. Przenieś magiczny świat stylizacji Melanie Marris prosto do siebie.