Regulamin Programu dla Profesjonalnych Stylistów Brwi

Uczestnicząc w programie Brow Code Pro, zgadzasz się na niniejsze zasady i warunki oraz potwierdzasz, że  zrozumiałeś politykę prywatności. Jeśli nie zgadzasz się , prosimy o kontakt z nami na e-mail na kontakt@browcode.pl , a usuniemy cię z programu BROW CODE PRO.

Członkostwo w programie – proces weryfikacji

Aby być członkiem programu i korzystać z jego przywilejów musisz być specjalistą stylizacji brwi w wieku powyżej 18 lat. Aby zostać członkiem BROW CODE PRO, mamy kilka wymogów które musisz spełniać. Krok pierwszy to wypełnienie formularza zgłoszeniowego online dostępnego na browcode.pl

Korzyści – Tylko Ty jako członek programu masz prawo do specjalnej zniżki Pro. Zniżki nie możesz przekazywać osobom trzecim. Mamy  prawo do weryfikacji Twojego uczestnictwa lub jego cofnięcia.
Jeśli przestaniesz spełniać aktualne kryteria np. przestaniesz zajmować się stylizacją brwi, musisz powiadomić Nas o tym przekazując informację do  biura obsługi klienta kontakt@browcode.pl w celu wypowiedzenia udziału w naszym programie.

PROFESJONALNI STYLIŚCI BRWI – Twoje kwalifikacje

Wypełniając formularz zgłoszeniowy online profesjonalni styliści brwi muszą przedstawić JEDEN z następujących dokumentów potwierdzających kwalifikacje:

  1. Kwalifikacje potwierdzające ich umiejętności – certyfikatem z ukończonych kursów
  2. Referencje od profesjonalnej marki kosmetycznej z zakresu stylizacji brwi potwierdzające umiejętności uczestnika

*Dodatkowo prosimy o załączenie linku do profilu na Instagramie/ Facebooku / YouTube

Korzyści z udziału w programie

Jako członek BROW CODE PRO będziesz mógł korzystać z 15% rabatu na zakupy w sklepie browcode.pl ; otrzymasz dostęp do naszych instrukcji dotyczących procedur użycia produktów, w tym pomocnych wskazówek i technik pracy. Skorzystaj z zaproszeń na organizowane przez nas kursy i wydarzenia.   Wydarzenia odbywają się nieregularnie i nie ma gwarancji ,że będą odbywały się w trakcie Twojego członkostwa.  Niektóre wydarzenia/ szkolenia mogą wiązać się z dokonaniem opłaty za udział.

Produkty – Rabat specjalny

Zniżka dotyczy wszystkich produktów dostępnych do zakupu na polskiej stronie internetowej z wyjątkiem produktów już przecenionych lub w ofercie promocyjnej;

Zniżka na zakupy

Nasza zniżka uprawnia Cię do zakupów z 15% zniżką na produkty zakupione online na polskiej stronie internetowej. Rabat może dotyczyć również Wydarzeń/ szkoleń. Rabat przysługuje Ci  od dnia , w którym otrzymasz informację, że jesteś Członkiem BC Pro. Udział w Programie obowiązuje przez dwadzieścia cztery (24) miesiące od daty otrzymania od Nas powiadomienia pocztą elektroniczną lub do momentu, gdy stracisz uprawnienia członkostwa.

Niedozwolone działania

Twój rabat jest unikatowy i jest przeznaczony tylko dla Ciebie do użytku osobistego/zawodowego, produkty nie mogą być odsprzedawane. Zwroty produktów będą uwzględniały zastosowany rabat. Jeśli dowiemy się, że odsprzedajesz Produkty, zastrzegamy sobie prawo do usunięcia Cię z programu.

Wysyłka produktów

Rabaty nie dotyczą kosztów przesyłki.

Wiadomości promocyjne

Uczestnicząc w Programie będziesz otrzymywać informację o nowościach, konkursach i wydarzeniach. Konieczna jest Twoja zgoda abyśmy mogli wysłać Ci te promocyjne wiadomości e-mail.
Jeśli będziesz chciał zrezygnować z wiadomości e-mail skontaktuj się z Nami pod adresem : kontakt@browcode.pl

Brow Code Polska zastrzega sobie prawo do zmiany warunków niniejszego Programu Rabatowego Członkostwa BC Pro w dowolnym momencie bez uprzedniego powiadomienia, a wszelkie istotne zmiany zostaną Ci przekazane pocztą elektroniczną.

Wykorzystywanie danych osobowych

Brow Code Polska jest administratorem danych osobowych które przekazujesz nam w trakcie weryfikacji i uczestnictwa w programie. Nasze dane kontaktowe to:

Brow Code Polska
Na Grobli 30
50-421 Wrocław
Kontakt@browcode.pl

Dane aplikacyjne są potrzebne do procesu weryfikacji członków BC Pro.